РОКИТНЯНСЬКА ГРОМАДА ЗНОВУ У ЖАЛОБІ. ВІЙНА ПРОДОВЖУЄ ВЕСТИ СВІЙ ЧОРНИЙ ВІДЛІК ВТРАТ

Дата: 14.08.2023 16:00

Захищаючи рідну землю, у Донецькій області, в районі н.п. Кліщіївка, 12 серпня загинув уродженець с. Калинівка, номер обслуги мінометного взводу роти вогневої підтримки розвідувального батальйону в/ч А 4010, солдат СЮМАР ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ (2001 року народження). Жорстоко обірване життя… Загублені мрії і сподівання… Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але… Клята війна безжально забирає найкращих дітей своєї країни та залишає у серцях рідних кровоточиві рани, які ніколи не загояться.

Олег був справжнім патріотом своєї Держави, хоробрим, рішучим та мужнім воїном, професіоналом, надійним побратимом - таким він і залишиться назавжди!

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття рідним, друзям та побратимам загиблого Захисника України Олега Сюмара. Його ім’я навіки буде викарбуване на сторінках історії нашого краю як взірець мужності, патріотизму, незламності.

СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ТА ДОВІЧНА ШАНА МУЖНЬОМУ ГЕРОЮ!