Нагороди чекають на переможців

Дата: 14.08.2023 10:54

19 серпня 2023 року на території спортивного комплексу «Рокитне» відбудуться фінальні змагання за програмою I Літніх Всеукраїнських спортивних ігор серед збірних команд старостинських округів Рокитнянської селищної територіальної громади, а напередодні 12 та 13 серпня, відбулися відбіркові зональні ігри з волейболу пляжного серед чоловіків і серед жінок та з міні-футболу серед жіночих команд.

За результатами цих ігор право грати у фіналі вибороли команди:

• з волейболу пляжного серед чоловіків: смт Рокитне, с. Синява (старостинський округ № 6), с. Нова Маківка (старостинський округ №10), с. Острів (старостинський округ № 5);
  • з волейболу пляжного серед жінок: смт Рокитне, с. Синява (старостинський округ № 6), с. Ромашки (старостинський округ № 9), с. Острів (старостинський округ № 5);
  • з міні-футболу серед жіночих команд: смт Рокитне, с. Синява (старостинський округ №6), с. Насташка (старостинський округ № 7).

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради відзначає хорошу організацію проведення змагань з пляжного волейболу в с. Бушево, де зусиллями Рокитнянської селищної ради, старости старостинського округу №2 Миколи ЛАЗОРЕНКА, дирекції ТОВ «ОКДЗ» та інструктора по спорту Миколи СТОРЧОВОГО був побудований спортивний майданчик з пляжного волейболу.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у фінальних змаганнях у складах збірних команд старостинських округів та бажаємо високих спортивних досягнень.