Дата: 09.08.2023 16:07

09 серпня 2023 року відбулось засідання оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років, яке пройшло під головуванням  заступника Рокитнянського селищного голови, начальника штабу Миколи Соколовського. На початку засідання Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов наголосив на необхідності виконання заходів з метою належної підготовки та своєчасного початку опалювального сезону 2023/2024 року.

Під час засідання розглянуто питання про поточну ситуацію та першочергові кроки, спрямовані на забезпечення готовності до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2023/2024 років, про стан готовності закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років, про стан готовності закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років, про стан готовності закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років, про стан готовності теплопостачальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років, про організацію співпраці з Управлінням Держенергонагляду у Київській області. У ході засідання заслухано директора КНП "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксану Яру, т.в.о. директора КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня» Валентину Жарко, в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Аллу Нечепоренко, начальника відділу освіти селищної ради Людмилу Соболівську та директора КП «Рокитнетепломережа» Миколу Юрченка, які прозвітували про хід справ щодо підготовки до опалювального сезону. Державний інспектор з енергетичного нагляду відділу енергетичного нагляду Управління Держенергонагляду у Київській області Анатолій Головченко зазначив, що Пунктом 4 Плану заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення Київської області до роботи  в осінньо-зимовий період 2023/2024 років, затверджених розпорядженням голови Київської обласної військової адміністрації від 12.05.2023 № 352 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року» передбачено забезпечити стовідсоткову готовність закладів освіти до стабільної роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2023/2024 років, із залученням представників Управління Держенергонагляду у Київській області для оцінки технічного стану та організації експлуатації електричного та теплового господарства (системи теплопостачання та теплоспоживання) зазначених об’єктів закладів освіти – до 01.09.2023 року.

Наприкінці засідання надано доручення з вирішення актуальних проблемних питань щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до нового опалювального сезону 2023/2024 років.