Відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 09.08.2023 09:46

09 серпня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих українці, які загинули у війні з російським окупантом, долучившись до загальнонаціональної хвилини мовчання.

8 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили 6 питань порядку денного, серед них: про затвердження протоколів засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади та засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги учасникам бойових дій та членам сімей учасників добровольчих формувань; про погодження кандидатури на призначення опікуна та затвердження Подання щодо можливості призначення опікуна; про затвердження протоколу засідання комісії з питань забезпечення житлом осіб з інвалідністю внаслідок війни, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, осіб, які брали участь у Революції Гідності, а також членів їх сімей загиблих (померлих); про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, здійснення декларування/реєстрації місця проживання (перебування), ведення військового та погосподарського обліку на території старостинських округів Рокитнянської селищної ради.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.