"ТОБІ, УКРАЇНО МОЯ, І ПЕРШИЙ МІЙ ПОДИХ, І ПОДИХ ОСТАННІЙ ТОБІ..."

Дата: 08.08.2023 13:30

Наші Герої йдуть на небо не озираючись, віддавши за нас і Україну найцінніше – ЖИТТЯ...

Сьогодні минає рік, як наша громада відчула гіркоту втрати нашого хороброго воїна з міста Києва, солдата стрілецького взводу стрілецької роти в/ч А 4017 - Теличка Валерія Петровича. Воїн загинув від отриманих поранень несумісних з життям при обороні м. Сіверськ Донецької області.

В цей сумний день до могили Героя на сільському кладовищі в с. Телешівка прийшли його рідні, друзі, побратими, керівництво громади та працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП. Присутні поклали до могили захисника України квіти, вшанували його пам'ять хвилиною мовчання, виголосили патріотичні промови та поділилися спогадами.

Подвиги Героя Української Держави будуть жити вічно у наших серцях, як і світла пам'ять. Валерій назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Указом Президента України від 17 листопада 2022 року № 783/2022 «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій» Валерій Теличко нагороджений медаллю «За військову службу Україні» ІІІ ступеня (посмертно).

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТОБІ, ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!