Профілактичні інструктажі поблизу водойм Рокитнянської СТГ
Дата: 07.08.2023 09:55
Кількість переглядів: 58
Рятувальники проводять профілактичні інструктажі щодо безпеки поблизу водойм
04 серпня з метою попередження нещасних випадків серед дітей та дорослих фахівцями Білоцерківського районного проведено профілактичні інструктажі поблизу водойм Рокитнянської СТГ.
Рятувальники нагадали громадянам правила безпечної поведінки під час перебування на водних об’єктах. Наприкінці профілактичної бесіди кожному вручили наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру.
Вода може нести небезпеку, тож дотримання правил відпочинку збереже Ваше життя та здоров'я!