Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 11 Рокитнянської селищної ради

Дата: 31.07.2023 13:55

Фото без описуРокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 11 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.

Громадське обговорення проводилось 30 липня 2023 року в приміщенні Бирюківського сільського будинку культури за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н., с. Бирюки, вул. Шевченка, 17 та шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу.

Комісією з проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 11 Рокитнянської селищної ради встановлено результати проведення громадського обговорення.

Кандидатура  Нехай Сергія Володимировича на посаду старости старостинського округу № 11 Рокитнянської селищної ради погоджена з жителями даного округу.

Протокол № 2 засідання комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 11 Рокитнянської селищної ради додається.