Привітання з Днем Української Державності

Дата: 28.07.2023 08:29

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності.

Символічно, що зародження української державності ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.

Українці більше ніколи і нікому не подарують своєї української державності, яка означає тисячолітню історію багатомільйонного народу, десятків поколінь зі своєю рідною мовою та звичаями, традиціями та культурою, своїм військом і зі своїми героями.

Сьогодні за державність ідуть у бій. За волю і незалежність віддають життя славні українські воїни.

І хоча нині для всіх нас тривають нелегкі часи Україна впевнено йде до Перемоги над ворогом, що бажає позбавити нас історії, культури, самобутності.

Тож нехай цей величний для країни день дасть надію, сил та наснаги задля єдиної жаданої мети – миру в нашій державі.

Зичу всім здоров’я, впевненості у власних силах, мудрості та перемоги. Хай буде успіх у справах та починаннях заради відбудови України!

З Днем Хрещення Київської Русі-України!

З Днем Української Державності!

Слава Україні!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ