Молодіжний обмін «Віднова:UA»

Дата: 25.07.2023 13:58

З 23 по 28 липня 2023 року на території нашої громади проходитиме молодіжний обмін «Віднова:UA», організований громадською організацією «Міст змін».

ВІДНОВА:UA – це Національна Програма по залученню молоді до відновлення України, покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України. Не менш значущою ідеєю програми є знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.

Метою Програми є:

• створити для молоді як соціальної групи, можливості долучитися до процесу відбудови країни;
  • сприяти поширенню волонтерства серед молоді для формування цінностей співпраці та допомоги під час та після війни в Україні;
  • дати учасникам і учасницям можливість здобути базові навички будівельних робіт;
  • навчити формувати соціальні, громадянські та міжкультурні компетентності;
  • сприяти формуванню в молоді активної життєвої позиції та відповідальності за суспільно-політичні процеси в країні;
  • залучити молодь до процесів відновлення країни, зокрема об’єктів інфраструктури, що стануть сучасними хабами для активної молоді.

Учасниками заходу є молодь з різних куточків України: Запоріжжя, Львів, Одеса, Чернігів та ін.

Протягом заходу учасники працюватимуть над створенням молодіжного простору, відвідають страусину ферму, Божу гору, храми Рокитнянської громади, та інші визначні пам’ятки громади.

На відкриття заходу завітав Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ, заступник селищного голови Олександр КОНОПЧУК та начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна КРУТЬ.

Юрій Андрійович привітав всіх присутніх та розповів про Рокитнянську громаду та побажав всім плідної співпраці.