Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 21.07.2023 15:03

21 липня 2023 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням Рокитнянського селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. В ході засідання комісії розглянуто питання про затвердження акту обстеження факту руйнування даху Шарківської гімназії під час несприятливих погодних умов 20 липня 2023 року та виділення будівельних матеріалів із матеріального резерву селищної ради.

Зазначимо, що внаслідок несприятливих погодних умов, що супроводжувались поривами сильного вітру та дощем, пошкоджено частину покрівлі Шарківської гімназії Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Наразі вживаються заходи щодо оперативної ліквідації наслідків негоди. Травмованих та постраждалих внаслідок негоди, на щастя, немає.

По завершенню засідання комісії прийнято відповідні рішення та надано вказівки і доручення.