РОКИТНЯНЩИНА ПАМ’ЯТАЄ...

Дата: 19.07.2023 17:57

День 19 липня 2022 року залишився у пам’яті рідних, близьких, друзів та й багатьох жителів Рокитнянщини непоправною втратою шанованої не лише у нашому краї, а й далеко за його межами людини.

Сьогодні минає рік з дня смерті начальника 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП, підполковника Володимира Сергійовича Бабенка.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття родині Володимира Сергійовича, який сумлінно, наполегливо та самовіддано виконував поставлені завдання, які стояли перед військкоматом, був щирим патріотом Української Держави та завжди служив їй на благо.

У нашій пам’яті Володимир Сергійович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником та професіоналом своєї справи.

Нехай добрий, світлий спомин про Володимира Сергійовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Царство йому небесне та вічний спокій!