Українські аграрії зможуть безкоштовно отримати мінеральні добрива: USAID АГРО проведе відкритий вебінар

Дата: 19.07.2023 09:30

Фото без описуЗа інформацією Міністерства аграрної політики та продовольства України, 20 липня, о 16:00 USAID АГРО проведе відкритий вебінар для учасників та усіх зацікавлених в програмі підтримки невеликих агровиробників «Добрива NPK від USAID АГРО, 2023 р.», реєстрація на яку триває в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Програма є частиною зусиль на підтримку стійкості агросектору України під час війни, в межах якої уряд США через Програму USAID АГРО надасть 12 000 тонн мінеральних добрив для українських агровиробників для осінньої посівної кампанії. Кожен учасник зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення.

На вебінарі представники АГРО, ДАР та СОК «Зерновий» висвітлять такі питання:

• Опис програми та критерії, умови участі,
  • Процедура реєстрації та подання заявки у ДАР,
  • Механізм реалізації програми по отриманню ресурсів та звітності. Висновки, поради на базі досвіду весняної кампанії дистрибуції добрив/насіння.

Трансляція вебінару відбудеться на ресурсах АГРО – YouTube каналі (https://www.youtube.com/@usaid4662) та на сторінці в Фейсбук.