42 ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ПРОЄКТУ «АРМІЯ ВІДНОВЛЕННЯ» – БРИФІНГ КОВА

Дата: 19.07.2023 08:15

Фото без опису42 громади Київської області долучилися до організації суспільно корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення». Про реалізацію урядового проєкту в регіоні розповів під час брифінгу директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.

Протягом 2022-2023 років Київською обласною службою зайнятості на їх виконання було направлено понад 4000 безробітних.

«Для безробітних Київщини це можливість отримати тимчасову роботу та заробити 6700 грн за місяць, а для громад – вирішити свої нагальні питання», – зауважив Денис Дармостук.

Бажаєш працювати в Армії_відновлення у своєму населеному пункті?

Телефонуй 097 097 50 92 (пн-пт з 09.00 до 16.00) або приходь до Рокитнянський відділ Білоцерківської філії КОЦЗ (вул. Незалежності, 1б, смт Рокитне), щоб дізнатися деталі.