Відбулася робоча нарада щодо підготовки КП «Рокитнетепломережа» до опалювального сезону 2023-2024 року та можливості підключення альтернативного джерела опалення

Дата: 18.07.2023 12:55

18 липня 2023 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів робочу нараду щодо підготовки комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнетепломережа» до опалювального періоду 2023-2024 року із можливістю запровадження альтернативних видів палива на двох котельнях по вул. Вокзальна, 34 та вул. Травнева, 15 А.

Директор КП «Рокитнетепломережа» Микола Юрченко за підсумками попередньої наради доповів про декілька варіантів отримання вищезазначених послуг.

Також було запрошено одного з потенційних надавачів послуг з теплопостачання, директора ТОВ «Святосвіт БЦ», Василя Смовжа, який ознайомив присутніх із основними аспектами діяльності товариства, зокрема постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря.

В обговоренні приймали участь Теліуз С.В. - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради, Лехан С.В. - начальник відділу з питань управління комунальною власністю селищної ради, Лалак І.В. - начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради, Хілініч О.А. – т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради, Круглова К.О. – в.о. начальника юридичного відділу селищної ради, Ткаченко І.А. – головний бухгалтер відділу житлово-комунального господарства благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради.