Роковини пам'яті з дня загибелі захисника України - ТАРАСА ДЯДЕНКА

Дата: 18.07.2023 12:27

Рік тому, 18 липня, у бою з окупантами загинув захисник України, житель Рокитнянської громади, навідник кулеметного взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону в/ч А 2167 – Дяденко Тарас Васильович із села Насташка.

Життя бійця обірвалося в Донецькій області.

Цього сумного дня керівництво громади разом із рідними загиблого та побратимами вшанували світлу пам’ять військовослужбовця хвилиною мовчання, поклали квіти, запалили лампадку й схилили голови перед його мужністю, патріотизмом та жертовним служінням українському народові.

Ніколи не пробачимо та не забудемо рашистам-нелюдам.

Скільки доброго і світлого могло бути попереду у Тараса, проте кляті окупанти розпорядилися по-іншому...

Вічна і світла пам'ять Герою УКРАЇНИ - Тарасу Дяденку! Назавжди у серцях та пам'яті всіх українців!

Указом Президента України від 25.10.2022 № 735/2022 "За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" солдат Тарас Дяденко нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Пам'ятаймо ціну свободи.

Все буде УКРАЇНА! ГЕРОЯМ СЛАВА!