Відбулася робоча нарада щодо підготовки КП «Рокитнетепломережа» до опалювального періоду
14 липня 2023 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу нараду щодо підготовки комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнетепломережа» до опалювального періоду 2023-2024 року із можливістю запровадження альтернативних видів палива на двох котельнях по вул. Вокзальна, 34 та вул. Травнева, 15 А.
На початку наради директор КП "Рокитнетепломережа" Микола Юрченко прозвітував про хід справ щодо підготовки до опалювального сезону. Далі розглядалися можливості запровадження на двох котельнях по вул. Вокзальна, 34 та вул. Травнева, 15 А альтернативних видів палива.
За підсумками наради дано доручення вжити необхідних заходів задля вчасного початку опалювального сезону 2023-2024 років у Рокитнянському ліцеї - Мала академія наук Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області та Рокитнянському ліцеї №1 Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області. Також вирішено провести розширену нараду щодо підготовки КП «Рокитнетепломережа» до опалювального періоду 2023-2024 року із залученням спеціалістів селищної ради та потенційних надавачів послуг із теплопостачання.
У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.