А ПАМ’ЯТЬ НЕ ЗГАСАЄ…

Дата: 15.07.2023 11:00

Сьогодні минає чотири роки з дня трагічної смерті в зоні проведення АТО військовослужбовця 92-го окремого механізованого батальйону Збройних Сил України,  старшого солдата (позивний «Гром») - ЛІСОВОЛА ДМИТРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА.

Вшанувати одного з найкращих синів України, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину, хвилиною мовчання та покласти квіти до його могили прийшли працівники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП та керівництво громади.

Лісовол Дмитро Олександрович нагороджений медаллю імені Івана Сірка, пам’ятною медаллю «100-років 92 ОМБ», медаллю за участь в ООС, медаллю «За оборону Авдіївки», медаллю «Захисник Вітчизни».

Указом Президента України від 14 листопада 2019 року № 846/2019 «За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій та при виконанні службового обов'язку» Дмитро нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), медаллю «За оборону шахти Бутівка» (посмертно).

24 жовтня 2019 року у селі Шарки йому було відкрито пам'ятник.

23 серпня 2021 року на фасаді Рокитнянського ліцею № 3 та 13 жовтня 2021 року на фасаді Рокитнянського професійного ліцею, де навчався Дмитро, встановлено меморіальні дошки на його честь.

Вклоняємося Герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця. Щирі співчуття рідним та близьким! Кожен житель громади пам’ятає й разом із вами розділяє цей невимовний біль втрати.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! МИ ЗАВЖДИ ПАМ’ЯТАТИМЕМО СЛАВЕТНОГО СИНА СВОГО НАРОДУ - ДМИТРА ЛІСОВОЛА!