ДЕПУТАТИ ЗАТВЕРДИЛИ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТ СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ № 10 ТА СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ № 4

Дата: 14.07.2023 10:36

14 липня 2023 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка відбулось засідання позачергової сорок другої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.

На 42 сесії Рокитнянської селищної ради, за поданням селищного голови Юрія Богданова, затвердили на посаду старости старостинського округу № 10 – Савчук Наталію Петрівну та старосту старостинського округу № 4 – Лавренка Василя Михайловича, кандидатури яких за результатами проведеного громадського обговорення набрали необхідну кількість голосів та перевищили відсотковий поріг.

Селищний голова Юрій Андрійович подякував депутатам ради за виважену й конструктивну позицію, активну роботу по прийняттю необхідних рішень.