ЙДУТЬ У ЗАСВІТИ НАЙКРАЩІ…

Дата: 12.07.2023 18:30

Кожна смерть на фронті невимовно болюча. І щоразу, коли приходить з війни чергова чорна звістка, хочеться кричати від розпачу: «Чому?! Чому гинуть найкращі, найсміливіші…».

Знову чорною звісткою відгукнулася війна у Рокитнянській громаді. Сповістили про загибель ще одного нашого краянина, вірного сина української держави із села Савинці, заступника командира бойової машини – навідника-оператора 32-ї окремої механізованої бригади, в/ч А4784, старшини І статті – КОВАЛЯ СЕРГІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА (1972 року народження).

Життя бійця обірвалося 8 липня 2023 року в результаті мінометного обстрілу поблизу н.п. Стельмахівка, Сватівського району, Луганської області.

Низько схиляємо голови у скорботі перед світлою пам'яттю нашого Героя. Рашистам не буде прощення.

Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття рідним і близьким людям Сергія Коваля.

Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас!

Герої назавжди у пам'яті і серцях!

Про зустріч тіла Героя та чин похорону буде повідомлено додатково.