УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ

Дата: 07.07.2023 15:44

Відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови Богданова Ю.А. від 07.07.2023 № 346 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 3 Рокитнянської селищної ради»  на території старостинського округу № 3 Рокитнянської селищної ради буде проведено громадське обговорення шляхом заповнення підписних листів про підтримку кандидатури старости старостинського округу № 3.

Рокитнянський селищний голова вносить на громадське обговорення кандидатуру ⇒ ГОЛЄВОЇ ЛЮБОВІ ВОЛОДИМИРІВНИ на посаду старости старостинського округу № 3 Рокитнянської селищної ради.

Опитування жителів села Запруддя старостинського округу № 3 буде проводитись:

23 липня 2023 року з 09-00 год. до 17-00  год. у приміщенні колишньої Запрудянської сільської ради за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Запруддя, вул. Шевченка, 2.

З метою опитування максимальної кількості жителів старостинського округу, процес опитування включатиме також відвідування членами комісії місць проживання громадян старостинського округу № 3, що є повнолітніми та мають право голосу на виборах – 23 липня 2023 року з 10-00 год. до 17-00 год.

До громадського обговорення запрошуються жителі  старостинського округу №3, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (адреса місця реєстрації), яких віднесена до території відповідного старостинського округу.

Жителям старостинського округу №3 для участі в громадському обговоренні необхідно мати паспорт громадянина України (чи ID-картку та додаток до неї) або тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України.

Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости на території старостинського округу № 3 Рокитнянської селищної ради

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Кандидата на посаду старости старостинського округу № 3

(село Запруддя)

Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Голєвої Любові Володимирівни

Я, Голєва Любов Володимирівна, народилася 15 червня 1966 року в селі Телешівка Рокитнянського району Київської області.

З 1967 року проживала в м. Біла Церква, де закінчила у 1983 році середню школу.

З 1983 року по 1988 рік навчалась у Київському технологічному інституті легкої промисловості, отримала вищу освіту – інженер-технолог. Після завершення навчання була направлена на роботу в м. Шахтарськ Донецької області, де працювала до березня 1989 року контролером на швейно-трикотажній фабриці.

В 1989 році вийшла заміж і переїхала в с. Телешівку.

До 1993 року працювала в Рокитнянському районному побуткомбінаті аудитором, до 2011 року – бухгалтером у ЗАТ «Блакитна Нива».

З 2013 року по 2021 рік обіймала посаду головного бухгалтера в Луб’янській сільській раді.

З 2022 року працюю діловодом загального відділу Рокитнянської селищної ради.

Заміжня. Чоловік – Голєв Станіслав Васильович, 1960 р.н., пенсіонер, приватний підприємець.

Маю двох синів - 1993 р.н. та 1995 р.н., які з 25.02.2022 року захищають нашу Батьківщину зі зброєю в руках.

До адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувалась.