ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА ВІЧНА ШАНА ГЕРОЮ!

Дата: 05.07.2023 11:03

Рік тому в боротьбі з окупантами загинув мужній воїн нашої громади, уродженець села Насташка, старший стрілець в/ч А 7298 - КОЛІСНИК ВІТАЛІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ.

Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалось в розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але він віддав його, обороняючи Батьківщину і всіх нас.

Сьогодні, у день роковин, до могили полеглого Воїна прийшли рідні, друзі, керівництво громади та жителі села. Схиливши голови, присутні вшанували пам’ять загиблого хвилиною мовчання та поклали квіти до його могили.

Вічна і світла пам'ять всім воїнам Небесного війська. Ні за яких обставин не забудемо, а тим паче, не пробачимо рашистам кровопролиття нашого народу.

Ми схиляємо голови і пам’ятаємо хоробрість, відвагу та мужність Віталія, з якою він захищав нашу державу!

ВІЧНА СЛАВА ВІТАЛІЮ КОЛІСНИКУ!

ПАМ’ЯТАЄМО!
ПОМСТИМОСЯ!