СЛУЖИТИ! ЗАХИЩАТИ! ОБОРОНЯТИ!

Дата: 04.07.2023 11:05

День Національної поліції України – свято, яке відзначається щорічно 4 липня.

Сьогодні, колектив відділення поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області привітали Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та секретар селищної ради Юрій Шимченко.

За щоденну плідну працю, відданість справі, сумлінне виконання обов'язків, високий професіоналізм, вірність присязі, мужність та з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено Подяками Рокитнянської селищної ради співробітників поліції.

Юрій Андрійович подякував правоохоронцям за зразкову службу, сумлінне виконання обов’язків, вагомий внесок у забезпечення законності, правопорядку та побажав витримки, невичерпної енергії, миру, міцного здоров’я, плідної праці на благо нашої громади та України.

У часи важких випробувань, що випали на долю українського народу, працівники поліції з честю виконують свій службовий обов’язок. На них покладено відповідальне завдання – захищати інтереси держави та суспільства, життя та здоров’я кожного українця, забезпечувати безпеку громадянам та відстоювати територіальну цілісність України.

Дякуємо кожному з багатотисячної команди Національної поліції України, хто з честю виконує свій обов’язок та віддано служить українському народові.

Нехай стійкий дух, благородство і відвага завжди допомагають у вашій почесній справі.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

СЛАВА УКРАЇНІ!