…У ХОРОБРИХ Є ТІЛЬКИ БЕЗСМЕРТЯ, СМЕРТІ У ХОРОБРИХ НЕ БУВАЄ!

Дата: 30.06.2023 12:00

30 червня минає перша річниця з дня загибелі захисника України, одного з її найкращих синів, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні, нашого земляка, уродженця села Бакумівка, старшого сержанта, бойового медика 7 механізованої роти 3 механізованого батальйону в/ч А 2176 - ПЕРЧА ОЛЕГА ВІКТОРОВИЧА.

В цей сумний день до могили Героя прийшли рідні, друзі, бойові товариші, керівництво громади та небайдужі люди.

Розділяючи з рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять Олега Вікторовича та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до могили загиблого Воїна.

Олег був справжнім патріотом, який боровся за суверенітет та цілісність держави, і віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі. Минув рік з дня його смерті, але біль та смуток не вщухають у наших серцях. Війна забирає найкращих та залишає шрам на все життя, шрам, який ніколи не загоїться.

Указом Президента України від 29 липня 2022 року № 541/2022 «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Олег Перч нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна пам’ять і слава про подвиг Олега, за який він віддав найдорогоцінніше – життя, назавжди залишиться в наших серцях та буде вкарбована у новітню історію України.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВІЧНА СЛАВА ОЛЕГУ!