Залучення безробітних громадян до урядового проекту "Армія відновлення"

Дата: 28.06.2023 17:02

Фото без описуУ співпраці з Рокитнянською селищною радою організовуємо та проводимо суспільно корисні роботи, залучаючи до них безробітних громадян.

28 червня 2023 року начальником Рокитнянського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Ларисою Глюзою спільно з директором Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області Інною Денисенко підписано договір на проведення таких робіт.

Нагадуємо, що до урядового проекту Армія_відновлення у Рокитнянській СТГ можна долучитися безробітним особам у будь-якому населеному пункті громади.

Люди отримують за свою роботу 6700 грн., що є значно більшою сумою, ніж середній розмір допомоги по безробіттю.

Участь у СКР (суспільно корисних роботах) – це можливість зробити свій внесок до перемоги на трудовому фронті.

Роботи по залученню ще більшої кількості працездатних осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, тривають та будуть продовжені й надалі.

Тому, якщо ви втратили роботу, але маєте бажання працювати, пропонуємо вам долучитись до Армії_відновлення.

Тел. (097) 097 50 92, (063) 554 86 24 або звертайтесь до служби зайнятості Рокитнянський відділ Білоцерківської філії КОЦЗ за адресою: вул. Незалежності, 1б, смт Рокитне.