Про засідання робочої групи

Дата: 29.06.2023 16:08

Фото без опису28 червня 2023 року у Рокитнянській селищній раді відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади, у якому взяла участь начальник Рокитнянського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.

На засіданні обговорювались питання надходжень до бюджету місцевих податків та зборів, своєчасного нарахування земельного податку та орендної плати в повному обсязі, інвентаризації майна та активів, моніторингу суб'єктів підприємництва, які ведуть господарську діяльність на території громади і при цьому не зареєстровані в ЄДР, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, заходи з погашення податкового боргу, переваги використання електронних сервісів, застосування суб'єктами господарювання РРО/ПРРО та ін.

Лариса ГЛЮЗА наголосила на важливості постійної інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань щодо легалізації зайнятості населення, недопущення незареєстрованої найманої праці, як серед роботодавців, так і серед населення, а особливо серед безробітних осіб.

Також начальник відділу надала присутнім інформацію щодо активних програм служби зайнятості, зокрема, про навчання за рахунок ваучера, програми надання мікрогрантів на власну справу, компенсаційні виплати роботодавцям та ін.