Відбулося засідання робочої групи

Дата: 28.06.2023 12:31

Фото без опису28 червня 2023 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади. Під час засідання розглянуто питання про заборгованість із сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, про приведення у відповідність діючих Договорів оренди земельних ділянок у комплексі з розташованим на них водних об'єктах, укладених до 2021 року, про вручення платникам податків – жителям територіальної громади селища Рокитне податкових повідомлень – рішень, про стан погашення заборгованості з орендної плати фізичними особами. За підсумками засідання видано відповідне доручення.