27-А РІЧНИЦЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2023 09:30

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.

28 червня 1996 року записане золотими літерами у літопис історії України. Відтоді ми маємо основний закон держави – Конституцію, що закріплює суспільний та державний устрій країни, функції органів державної влади, права та обов’язки громадян.

Сьогодні, з нагоди відзначення 27-ї річниці Конституції України відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку – борцеві за незалежність і свободу українського народу.

Квіти до підніжжя великому Кобзарю – це знак поваги до знаної особистості і шани конституційних прав і свобод.

Також пам’ятні квіти були покладені до пам’ятних знаків - борців за незалежність і свободу нашого народу. Керівництво громади вшанували пам'ять всіх тих, хто відстоював незалежність Української держави на різних етапах її державотворення.

Цього ж дня, за вагомий особистий внесок у розвиток і зміцнення місцевого самоврядування, значні особисті здобутки, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди 27-ї річниці Конституції України вручено:

• Почесну Грамоту Київської обласної ради Хрущу Володимиру Леонідовичу – старшому інструктору відділення рекрутингу та комплектування 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Київської області;
  • Подяку Київської обласної ради Лехан Світлані Вікторівні начальнику управління комунальною власністю Рокитнянської селищної ради Київської області.

Сьогодні наша країна проходить неймовірні випробування, які вимагають від нас мужності і мудрості. Втім, незмінним залишається те, що задекларовано в головному законі України. Конституція увійшла в наше життя, як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України.

Сили нам, віри, стійкості, витримки, завзяття і миру!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!