МИ ПАМ’ЯТАЄМО!

Дата: 23.06.2023 10:32

Рік тому, 23 червня, Рокитнянщину сколихнула страшна звістка про загибель мужнього воїна нашої громади, вірного Захисника України із села Насташка, головного сержанта, командира відділення взводу радіорозвідки розвідувальної роти в/ч А 2167 - ПЕТРА МИХАЙЛОВИЧА ТИМОШЕНКА.

У день роковин до могили полеглого Героя прийшли рідні, друзі, побратими та керівництво громади. На знак пошани і пам'яті лягли червоні квіти на могилу Петра Тимошенка і понеслась у небо тиха молитва за усіх захисників, хто не повернувся з війни...

Низько схиляємо голови у скорботі перед вічною і світлою пам'яттю мужнього Воїна, патріота рідної землі. Незагоєна рана для родини і всієї України. Вірний син країни віддав за наш спокій і незалежність найдорожче – життя.

Пам'ятаємо, ніколи не забудемо подвиг Героя – Тимошенка Петра! Вічна шана і слава!

Указом Президента України від 29 липня 2022 року № 541/2022 «За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Петро Тимошенко нагороджений ордером «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).