УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ
Відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови Богданова Ю.А. від 21.06.2023 № 301 «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 4 Рокитнянської селищної ради» на території старостинського округу № 4 Рокитнянської селищної ради буде проведено громадське обговорення шляхом заповнення підписних листів про підтримку кандидатури старости старостинського округу № 4.
Рокитнянський селищний голова Богданов Ю.А. вносить на громадське обговорення кандидатуру Лавренка Василя Михайловича на посаду старости старостинського округу № 4 Рокитнянської селищної ради.
Опитування жителів старостинського округу № 4 (село Житні Гори) буде проводитись:
Місце проведення: Київська обл.., Білоцерківський р-н., с. Житні Гори, вул. Центральна, 16 в приміщенні Житньогірського ліцею Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
З метою опитування максимальної кількості жителів старостинського округу, процес опитування включатиме також відвідування членами комісії місць проживання громадян старостинського округу № 4 (с. Житні Гори), що є повнолітніми та мають право голосу на виборах.
Дата та час проведення: неділя 9 липня 2023 року з 09:00 до 18:00.
До громадського обговорення запрошуються жителі старостинського округу № 4, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (адреса місця реєстрації), яких віднесена до території відповідного старостинського округу.
Жителям старостинського округу № 4 для участі в громадському обговоренні необхідно мати паспорт громадянина України (ID-картку та додаток до неї) або тимчасового посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України.
Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости на території старостинського округу № 4 Рокитнянської селищної ради
БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА
Кандидата на посаду старости старостинського округу № 4 (с. Житні гори)
Рокитнянської селищної ради
Лавренка Василя Михайловича
Я, Лавренко Василь Миколайович, народився в с. Хлистунівка Городищенського району Черкаської області. У 1965-1975 роках навчався у Хлистунівській середній школі Городищенського району Черкаської області.
У 1975-1980 роках навчався у Білоцерківському сільськогосподарському інституті ім. Погребняка за спеціальністю «ветеринарія».
У 1980-1981 роках працював головним ветеринарним лікарем в колгоспі ім. Котовського в с. Хлистунівка Городищенського району Черкаської області.
У 1981-1982 роках – служба у Радянській армії.
У 1982-1988 роках працював головним ветеринарним лікарем на птахофабриці в с. Телешівка.
У 1988-1991 роках працював інструктором організаційного відділу Рокитнянського району компартії України.
У 1991-1992 роках – спеціаліст І категорії по Рокитнянському району управління облвиконкому у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС.
У 1992-1994 роках працював директором Рокитнянської інкубаторної станції.
У 1994-1999 роках обіймав посаду Житньогірського сільського голови.
З листопада 1999 по травень 2005 року – перший заступник голови Рокитнянської РДА.
У 2005-2006 роках – голова Рокитнянської районної ради.
У квітні 2021 року затверджений на посаду старости в с. Житні Гори Рокитнянської селищної територіальної громади. 14 січня 2022 року звільнений із займаної посади у зв’язку із скороченням.
З березня 2022 року по даний час працюю в КП «Рокитнеблагоустрій» на посаді прибиральника територій.
Одружений, маю двох синів.
Я та мої рідні під судом та слідством не перебуваємо.