УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ КАНДИДАТУРИ СТАРОСТИ

Дата: 16.06.2023 19:00

Відповідно до розпорядження в.о. Рокитнянського селищного голови від 16.06.2023 № 290  «Про проведення громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 10 Рокитнянської селищної ради»  на території старостинського округу № 10 Рокитнянської селищної ради буде проведено громадське обговорення шляхом заповнення підписних листів про підтримку кандидатури старости старостинського округу № 10.

В.о. Рокитнянського селищного голови вносить на громадське обговорення кандидатури – МУХИ ВАСИЛЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА, САВЧУК НАТАЛІЇ ПЕТРІВНИ на посаду старости старостинського округу № 10 Рокитнянської селищної ради.

Опитування жителів сіл Савинці, Маківка та Нова Маківка старостинського округу № 10 буде проводитись:

02 липня 2023 року з 09-00 год. до 18-00  год. у приміщенні Савинецького сільського будинку культури за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Савинці, вул. Українська, 3 та у приміщенні колишньої Маківської сільської ради  за адресою: Київська область, Білоцерківський район, с. Маківка, вул. Білоцерківська, 2.

З метою опитування максимальної кількості жителів старостинського округу, процес опитування включатиме також відвідування членами комісії місць проживання громадян старостинського округу № 10, що є повнолітніми та мають право голосу на виборах – 02 липня 2023 року з 10-00 год. до 18-00 год.

До громадського обговорення запрошуються жителі старостинського округу №10, які є громадянами України і мають право голосу на виборах, виборча адреса (адреса місця реєстрації), яких віднесена до території відповідного старостинського округу.

Жителям старостинського округу №10 для участі в громадському обговоренні необхідно мати паспорт громадянина України (чи ID-картку та додаток до неї) або тимчасове посвідчення громадянина України - для осіб, недавно прийнятих до громадянства України.

Комісія з проведення громадського обговорення кандидатури старости на території старостинського округу № 10 Рокитнянської селищної ради

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Кандидата на посаду старости старостинського округу № 10

(села Савинці, Маківка та Нова Маківка)

Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Мухи Василя Володимировича

Я, Муха Василь Володимирович, народився 08 липня 1986 року в селі Маківка Рокитнянського району Київської області, де і проживаю на даний час.

З 1993 року по 2001 рік навчався в Маківській середній школі.

В 2001-2003 роках працював в КСП « Перемога».

З 2003 року по 2006 рік працював завідуючим Маківського будинку культури.

З 2006 року по даний час працюю в приватному орендному підприємстві «Агрофірма Узинська».

Одружений, маю сім дітей.

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Кандидата на посаду старости старостинського округу № 10

(села Савинці, Маківка та Нова Маківка)

Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

Савчук Наталії Петрівни

Я, Савчук Наталія Петрівна, народилася 20.07.1966 року в селі Савинці Рокитнянського району Київської області в сім’ї колгоспників.

Громадянка України.

В 1973 році пішла до першого класу Савинецької восьмирічної школи.

В 1983 році закінчила 10-ий клас Савинецької середньої школи з золотою медаллю та вступила до Білоцерківського сільськогосподарського інституту імені П.Л. Погребняка на агрономічний факультет, який закінчила у 1987 році з відзнакою, здобувши кваліфікацію вченого агронома.

З лютого 1988 року по 25 травня 1989 року працювала в колгоспі «Прогрес» с. Савинці агрономом по кормовиробництву.

26 травня 1989 року обрана секретарем Савинецької сільської ради, секретарем виконавчого комітету.

28 березня 1990 року обрана заступником голови виконавчого комітету Савинецької сільської ради.

21 липня 1994 року обрана секретарем Савинецької сільської ради, секретарем виконавчого комітету.

17 квітня 1998 року обрана секретарем Савинецької сільської ради, секретарем виконавчого комітету.

17 квітня 2002 року обрана секретарем Савинецької сільської ради, секретарем виконавчого комітету.

05 листопада 2003 року звільнена з посади секретаря Савинецької сільської ради за згодою сторін.

З 21 листопада 2003 року по 19 січня 2004 року перебувала на обліку Рокитнянського центру зайнятості.

З 25 вересня 2004 року по 14 січня 2005 року була призначена секретарем дільничної виборчої комісії № 169.

З 14 січня 2005 року по 10 листопада 2010 року домогосподарка.

11 листопада 2010 року обрана Савинецьким сільським головою.

03 листопада 2015 року обрана Савинецьким сільським головою.

04 грудня 2020 року припинено повноваження сільського голови та  затверджена старостою на території села Савинці Рокитнянської селищної територіальної громади.

14 січня 2022 року звільнена з займаної посади у зв’язку із скороченням.

З 14 березня 2022 року по 06 червня 2022 року працювала в КП «Рокитнеблагоустрій»  на посаді прибиральника територій.

З 07 червня 2022 року по даний час домогосподарка.

Розлучена, маю дві доньки.

Я та мої рідні під судом та слідством не перебуваємо.