У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦЮЄ ТЕЛЕФОН «ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ»: (044) 363 07 34

Дата: 15.06.2023 08:23

Фото без описуУ Київській ОВА продовжує роботу «гаряча лінія» для прийому звернень від жителів області. Контактний центр працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Прийом дзвінків здійснюється за номером телефону: (044) 363 07 34.

Громадяни можуть звернутися за допомогою чи консультацією щодо роботи структурних підрозділів ОВА, реагування на надзвичайну ситуацію або подію на території Київської області. Також за цим номером можуть телефонувати представники бізнесу, благодійних та громадських організацій із пропозиціями щодо допомоги мешканцям регіону.

Так, за минулий тиждень, з 5 до 11 червня, на телефон «гарячої лінії» Київської обласної військової адміністрації надійшло майже 100 дзвінків.

Найчастіше заявники порушували питання, які стосуються:

• функціонування та облаштування укриттів;
  • роботи підрозділів обласної та районних адміністрацій;
  • отримання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеними особами.

Нагадуємо, про всі факти функціонування укриттів Київщини можна й надалі оперативно повідомляти на «гарячу лінію» КОВА.