ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 14.06.2023 14:33

14 червня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Миколи Соколовського та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 3 питання порядку денного, а саме:

• про погодження проведення заходів з нагоди вручення документів про освіту;
  • про затвердження протоколу № 13 від 13.06.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги, учасникам бойових дій та членам  сімей учасників добровольчих формувань Рокитнянської селищної ради;
  • про затвердження протоколу № 9 від 13.06.2023 засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної грошової допомоги жителям громади.

Всі рішення ухвалено одноголосно або більшістю голосів. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.