ВІЧНИЙ СПОКІЙ: МИНАЮТЬ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ МУЖНЬОГО ЗАХИСНИКА МАКСИМА ГОЛУБА

Дата: 12.06.2023 11:00

Сьогодні минає рік від дня загибелі одного із мужніх синів України - Голуба Максима Олеговича, стрільця в/ч А 4066, який беззастережно віддав своє життя, захищаючи незалежність та майбутнє нашої країни.

У день роковин до місця його поховання, разом із батьками прийшли вшанувати пам’ять загиблого захисника України керівництво громади та представники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП.

Розділяючи із рідними скорботу та біль втрати, присутні вшанували пам’ять Максима та всіх полеглих захисників України хвилиною мовчання, а також поклали квіти до могили Воїна. Усі разом помолилися за Царство Небесне для душі загиблого Героя.

За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни.

Швидко плине час, але не стихає гіркий біль втрати. Світлі спогади про Голуба Максима – людину із чуйним серцем та доброю душею – назавжди залишаться у пам’яті тих, хто знав його і любив.

Дякуємо батькам за виховання гідного Сина України!

Світла пам’ять та вічна шана Герою України!

Навіки слава, назавжди в строю!