Змагалися лижники

Дата: 11.06.2023 08:00

Для лижників влітку є теж свої змагання, зокрема 10 червня на території спортивного комплексу «Рокитне» та центрального парку відбулися змагання за програмою відкритого чемпіонату Рокитнянської селищної територіальної громади з лижних гонок із загальної фізичної підготовки в особистому розряді серед юнаків та дівчат.

Позмагатися до нашої громади приїхали команди з міст Бровари, Біла Церква та Тетіїв, господарями змагань була команда Рокитнянської ДЮСШ - вихованці тренерів: Михайла МИРЦЯ, Валентини ГОЛОВЧЕНКО і Катерини ГРИГОРЕНКО.

Перед церемонією відкриття заходу всі команди вишикувалися на центральній алеї парку та пройшли урочистою ходою по стадіону, попереду колони йшли найкращі вихованці Рокитнянської ДЮСШ, які несли 30 метровий Державний Прапор України. Очолили колону брати Олексій і Андрій ОСАДЧІ, Ангеліна ГРИГОРЕНКО і Уляна ЛУГОВА - члени резервного складу збірної команди України з лижних гонок.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять загиблих захисників, які віддали своє життя незалежність та суверенітет України.

До учасників чемпіонату з теплими словами звернулися: виконуючий обов’язки Рокитнянського селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО, директор КУ Рокитнянської селищної ради „Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Тетяна ЛИСИЦЯ, спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара ПОГАСІЙ і представник Київської обласної федерації лижного спорту Олена ЛЄСНІКОВА.

Для розвитку дитячо-юнацького спорту в.о. селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО вручив директору Рокитнянської ДЮСШ В’ячеславу Калінському лижний інвентар, придбаний відділом освіти Рокитнянської селищної ради відповідно до нещодавно прийнятої відповідної програми.

Головний секретар змагань, заступник директора Рокитнянської ДЮСШ Валентина ГОЛОВЧЕНКО оголосила юним спортсменам програму змагань і всі учасники розійшлися по локаціям, де змагалися з бігу на 60 м, стрибків в довжину з місця, підтягування на перекладині, віджимання від гімнастичної лави, підняття тулуба з положення сидячи на швидкість та кросу на 400, 800 та 1200 метрів.

За результатами проведених змагань у особистому заліку, призові місця розподілилися таким чином:

- серед юнаків 2007-2008 р.н.

​ І місце виборов Володимир МАТВІЮК з м. Бровари;

ІІ місце - Антон ГОЛОВЧЕНКО з смт Рокитне;

​ ІІІ місце - Назар БОЛЮХ з м. Біла Церква;

- серед дівчат 2007-2008 р.н.

І місце виборола Діана ЄРМОЛОВА з м. Бровари;

ІІ місце - Уляна ЛУГОВА з смт Рокитне;

​ ІІІ місце - Катерина РУДА з смт Рокитне;

- серед юнаків 2009-2010 р.н.

​ І місце виборов ОЛЕКСАНДР СОЛОДОВНІК з м. Тетіїв;

ІІ місце - Роман КУЦ з м. Біла Церква;

​ ІІІ місце - Віталій ЖУРБЕНКО з смт Рокитне;

- серед дівчат 2009-2010 р.н.

І місце виборола Ангеліна ГРИГОРЕНКО з смт Рокитне;

ІІ місце - Олександра ПІСКОЦЬКА з смт Рокитне;

​ ІІІ місце - Марина МАЗЮК з м.Тетіїв;

- серед юнаків 2011-2012 р.н.

​ І місце виборов Ілля ЦИМБАЛ з смт Рокитне;

ІІ місце - Олександр ПЕТРУШЕНКО з м.Тетіїв;

​ ІІІ місце - Данііл ГРИГОРЕНКО з смт Рокитне;

- серед дівчат 2011-2012 р.н.

І місце виборола Соломія ПОНОМАРЕНКО з смт Рокитне;

ІІ місце - Мар’яна СМІРНОВА з смт Рокитне;

​ ІІІ місце - Єлізавета ВАРАВА з смт Рокитне;

- серед юнаків 2013 р.н. і молодші

​ І місце виборов ДЕНИС БИШТАЛЕНКО з м. Біла Церква;

ІІ місце - Захар ПАЛАМАРЧУК з м.Тетіїв;

​ ІІІ місце - Іван ГРИГОРЕНКО з смт Рокитне;

- серед дівчат 2013 р.н. і молодші

І місце виборола Софія ПАНТЮК з смт Рокитне;

ІІ місце - Діана ОЛЕКСІЙЧУК з м.Тетіїв;

ІІІ місце - Іванна ШВЕЦЬ з м. Тетіїв.

На церемонії нагородження виконуючий обов’язки Рокитнянського селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО і представник Київської обласної федерації лижного спорту Олена ЛЄСНІКОВА подякували юним спортсменам та їх тренерам за гарні результати, привітали з перемогою та спільно з інструктором-методистом Рокитнянської ДЮСШ Олександром КАЛІНСЬКИЙ вручили командам дипломи, а переможцям та призерам медалі, грамоти та призи і сертифікати від відділення Національного олімпійського комітету України у Київській області.