КНП "РОКИТНЯНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" В ПЕРЕЛІКУ ЗАГАЛЬНИХ В СПРОМОЖНІЙ МЕРЕЖІ ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ

Дата: 09.06.2023 16:10

08 червня 2023 року в Міністерстві охорони здоров’я України відбулося засідання Робочої групи з питань погодження пропозицій щодо визначення спроможної мережі закладів охорони здоров’я та проектів планів розвитку госпітальних округів. Під час засідання розглядалася спроможна мережа закладів охорони здоров'я Київської області під головуванням Міністра охорона здоров'я Віктора Ляшка за участі голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка та заступника Київської обласної ради Тетяни Семенової. За підсумками в перелік загальних в спроможній мережі лікувальних закладів області увійшло комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня".

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність Народному депутату України Валерію Колюху за допомогу та підтримку у відстоюванні Рокитнянської БЛ до включення в загальний перелік спроможної мережі лікувальних закладів області.