МИ ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНОГО, ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ, ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ! МИНАЮТЬ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ ГЕРОЯ ЄВГЕНІЯ ГОЛУБЦЯ

Дата: 08.06.2023 10:00

08 червня минають перші роковини з дня загибелі Захисника України, жителя села Бакумівка, старшого навідника гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки в/ч А 0409 - Голубця Євгенія Олександровича (1987 року народження).

Євгеній був сильним, мужнім хлопцем в самому розквіті життя, який будував плани на майбутнє, був надійною опорою для своєї родини. Проте цим планам не судилося збутися через кляту війну путінської росії…

Сьогодні, на сільському кладовищі, на місці вічного спочинку нашого загиблого на війні земляка, керівництво громади та представники 5 відділу смт Рокитне Білоцерківського РТЦК та СП поклали квіти та вшанували світлу пам'ять Героя. Ми схиляємо голови і пам’ятаємо його хоробрість, відвагу та мужність, з якою він захищав нашу Державу!

"Допоки серця палають - Герої не вмирають!" - слова відомої нині української пісні. Тож нехай у серцях усіх жителів нашої громади пломеніє згадка про Героїв, які віддали своє життя за нас з вами!

МИ ПЕРЕМОЖЕМО ЗАРАДИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!