НА КИЇВЩИНІ БІЛЬШ НІЖ УДВІЧІ ЗМЕНШИЛАСЯ КІЛЬКІСТЬ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ВИПАДКІВ COVID-19 ЗА ТРАВЕНЬ

Дата: 06.06.2023 14:04

Фото без описуПоширення коронавірусної інфекції COVID-19 тепер не є надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Проте вірус не зник, люди продовжують хворіти. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я Київської ОВА.

Так, за травень 2023 року в Київській області зареєстровано 903 підтверджені випадки COVID-19, із них 136 – у дітей. Порівняно з попереднім місяцем цей показник знизився на 62,3%.

Станом на 6 червня у закладах охорони здоров’я Київщини перебувають 79 хворих. Із них 30 осіб із підтвердженим діагнозом коронавірус, 49 – із підозрою. Усього за травень госпіталізовано 179 хворих, серед них – 35 дітей. Це на 251 особу (29 дітей) менше порівняно з попереднім місяцем.

Тож, незважаючи на зменшення кількості випадків захворювань, варто не забувати піклуватися про своє здоров’я. Фахівці Департаменту охорони здоров’я нагадують, що вакцинація – найдієвіший спосіб захисту від тяжкого перебігу хвороби, ризиків госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

За останній місяць, з 01.05.2023 по 31.05.2023, усього щеплено 4007 осіб, що на 347 осіб більше, ніж за попередній звітний місяць. Зокрема, першу дозу вакцини отримали 454 людини, другу – 580. Найбільше осіб вакцинувалися першою бустерною дозою – 1683, а 1290 осіб – другою бустерною.

Загалом від початку вакцинальної кампанії станом на 31.05.2023 в Київській області 1 917831 людина отримала щеплення від COVID-19 .

Нагадаємо, щоб зробити безкоштовно щеплення, необхідно звернутися до сімейного лікаря. На сьогодні в області продовжують функціонувати 24 центри масової вакцинації, 182 пункти щеплень та 19 мобільних бригад.

Адреси та контакти пунктів і центрів можна дізнатися тут або за номером: 0 800 60 20 19.