ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
06 червня 2023 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка відбулось засідання позачергової сорокової сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих від рук російських окупантів.
На 40 сесії Рокитнянської селищної ради за поданням селищного голови Юрія Богданова затвердили на посаду старости старостинського округу № 7 – Ведмедя Олександра Васильовича та старосту старостинського округу № 2 – Лазоренка Миколу Васильовича, кандидатури яких за результатами проведеного громадського обговорення набрали на свою підтримку більше 17 % голосів від загальної кількості жителів відповідних старостинських округів.
До порядку денного засідання позачергової сесії селищної ради включено 6 питань, які попередньо були розглянуті на постійних депутатських комісіях, серед них: про виготовлення та затвердження описів гербових номерних печаток старостинських округів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області; про утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня»; про внесення змін у рішення Рокитнянської селищної ради від 13.04.2023 № 2347-37-VІІІ «Про надання дозволу відділу освіти Рокитнянської селищної Білоцерківського району Київської області на виготовлення проектно-кошторисної документації».
З усіх питань порядку денного пленарного засідання депутати схвалили відповідні рішення.
Підбиваючи підсумки роботи сесії селищний голова Юрій Андрійович подякував депутатам за роботу та побажав усім присутнім миру та міцного здоров’я.