Привітання Рокитнянського селищного голови з нагоди Дня журналіста

Дата: 06.06.2023 07:00

Вітаю всіх, хто причетний до журналістики з професійним святом - Днем журналіста.

Особливі вітання адресую колективам редакції газети "Вісник Рокитнянщини" та комунального підприємства селищної ради "Телерадіокомпанія "Рокита". Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов'язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. Засвідчую вам свою повагу та дякую за принциповість, об’єктивність, активність та творчий неспокій. Висловлюю слова щирої вдячності за результативну й міцну співпрацю, за ваш ентузіазм. Бажаю вам творчих успіхів, сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів та планів, мирного неба, міцного здоров'я, нових цікавих тем, гострого пера та сміливих проектів у досягненні нових висот на ниві журналістики. Впевнений, що ваша фаховість, вміння, наполегливість та наснага й надалі спрямовуватимуться на об’єктивне висвітлення різностороннього життя нашого рідного краю.

Продовжуйте тримати наш інформаційний фронт, разом рухаємося до Перемоги!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ