МИНАЄ РІК З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ОЛЕГА СКРИПКИ
Повномасштабна війна, яку Росія розв'язала в Україні, триває вже понад рік. Кожен новий місяць нагадує нам, що минають перші роковини світлої пам’яті наших Героїв.
Сьогодні минають роковини загибелі захисника України, жителя села Ольшаниця, старшого солдата, стрільця, помічника гранатометника 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону в/ч А 2167 - СКРИПКИ ОЛЕГА ВАЛЕРІЙОВИЧА, життя якого трагічно обірвалося 02 червня 2022 року.
У день роковин загибелі Олега, керівництво громади відвідали могилу, де спочиває Воїн, хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляка та поклали квіти до його могили.
Пам'ять про Героя, який ціною власного життя заплатив за наш спокій та свободу України буде жити вічно!
Скорбимо разом із рідними та розділяємо горе непоправної втрати.
Вічна пам’ять і шана Захиснику й усім, хто віддав життя за Україну.
НЕ ЗАБУДЕМО!