ЛІКВІДАЦІЯ КП "АПТЕКА № 1"

Дата: 01.06.2023 15:29

Фото без описуВідповідно до рішення тридцять восьмої сесії Рокитнянської селищної ради восьмого скликання від 18.05.2023 року № 2417 припиняє свою діяльність юридична особа комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Аптека № 1» шляхом ліквідації.

Найменування підприємства, що ліквідовується: комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Аптека № 1»  (код ЄДРПОУ 37066470), юридична адреса: 09601, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вулиця Вокзальна, 86.

Місцезнаходження ліквідаційної комісії: 09601, Київська область, Білоцерківський район, смт Рокитне, вулиця Вокзальна, 86.

Претензії кредиторів до підприємства приймаються протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про припинення діяльності юридичної особи шляхом ліквідації.