ПРИВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 08:00

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку, у перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято маленьких громадян нашої країни.

Діти – наше майбутнє, найважливіше, що маємо, а усміхнені і щасливі діти – наша головна мета. Тому перед нами, дорослими, постає завдання створити комфортні і сприятливі умови аби малеча зростала здоровою і веселою під мирним українським небом, адже кожна дитина повинна мати дитинство, відчуття повної безпеки, любові та підтримки, бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог…

Війна вкрала в українських дітей не лише ці можливості, у багатьох – батьків, сім'ю, здоров’я та навіть життя… Сьогодні вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше. Попереду багато роботи. Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях. Нехай вони ростуть під щоденним Божим захистом.

Любі діти, у цей святковий день ми бажаємо вам щасливого безтурботного дитинства, яскравих посмішок, здійснення найзаповітніших мрій та чистого і мирного неба. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами нашої неньки України.

Щасливого вам дитинства!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради