Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 2 Рокитнянської селищної ради
Рокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 2 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.
Громадське обговорення проводилось: 27 травня 2023 року у приміщенні колишньої Бушевської сільської ради за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Бушеве, вул. Миру, 2 та у військовій частині в с. Ольшаниця; 28 травня 2023 року - у приміщенні Ольшаницького сільського будинку культури за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Ольшаниця, вул. Рокитнянська, 66 та шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу (с. Бушеве, с. Ольшаниця).
За результатами громадського обговорення у старостинському окрузі № 2 Рокитнянської селищної ради кандидат на посаду старости – Лазоренко Микола Васильович отримав підтримку 517 жителів, що становить 22,2 % голосів від загальної кількості жителів округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.
Комісією рекомендовано селищному голові внести на затвердження Рокитнянської селищної ради кандидатуру Лазоренка Миколи Васильовича на посаду старости старостинського округу № 2 Рокитнянської селищної ради (протокол № 2 додається).
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)