НОВИНИ СПОРТУ РОКИТНЯНЩИНИ

Дата: 29.05.2023 10:25

Відкритий турнір з міні-футболу серед ветеранських команд 55+

27 травня на  спортивному майданчику з синтетичним покриттям Рокитнянського ліцею №3 відбувся відкритий турнір Рокитнянської селищної територіальної громади з міні-футболу серед ветеранських команд 55+ «Привіт літо. Далі буде…», в якому взяли участь команди з міст Біла Церква, Тараща, Фастів та смт Рокитне.

Футбольні поєдинки були надзвичайно майстерними і захоплюючими та закінчилися з такими результатами:

І місце виборола команда м. Тараща; ІІ - команда м. Фастів; ІІІ - команда м. Біла Церква;

Всі команди отримали дипломи за підписом Рокитнянського селищного голови, а переможці ще й перехідний Кубок турніру.

Відкриті турніри серед ветеранських команд допомагають зберегти здоров’я та дух спортивної командної боротьби у людей середнього віку, а також сприяють зміцненню дружніх зв’язків між містами та селищами. Такі події дозволяють людям різних поколінь відчути себе частинкою спортивної спільноти та допомагають зберегти та примножити спортивні традиції і популяризувати  фізичну культуру і спорт та активний спосіб життя.

Турнір з футболу серед дівчат

28 травня на спортивному майданчику Рокитнянського ліцею №3 відбувся турнір з футболу серед дівчат  Рокитнянської селищної територіальної громади, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Змагання пройшли в напруженій і наполегливій боротьбі за перемогу, футболістки показали свою майстерність  та неабияку витримку.

За підсумками проведених змагань:

• І місце виборола команда Рокитнянської ДЮСШ;
  • ІІ місце посіла команда Насташівського ліцею;
  • ІІІ місце в команди  Ромашківського ліцею.

Кращим гравцем турніру визнано Марію ГРИГОРЕНКО (Рокитнянська ДЮСШ);

Кращим воротарем визнано Дар’ю ЛІПОВЦОВУ (Рокитнянська ДЮСШ);

Кращим бомбардиром визнано Анастасію МОРОЗОВУ (Рокитнянська ДЮСШ).

На церемонії нагородження спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара Погасій і головний суддя змагань, інструктор-методист Рокитнянської ДЮСШ Олександром КАЛІНСЬКИЙ подякували футболісткам та їх тренерам за цікаву і захоплюючу гру, привітали з перемогою та вручили командам дипломи, медалі та кубок за І місце, а кращим гравцям команд ще й відповідні статуетки.

Відкритий чемпіонат з гандболу серед дитячо-юнацьких команд

27 травня на базі Рокитнянського ліцею №3 та Рокитнянського ліцею №1 відбувся відкритий чемпіонат Рокитнянської селищної територіальної громади з гандболу серед дитячо-юнацьких команд (хлопчиків та дівчаток) 2012 р.н. і молодших, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

У змаганнях взяли участь 10 команд з м. Київ, м. Сквири та Рокитнянської СТГ.

Незважаючи на юний вік і спеку спортсмени продемонстрували майстерність, витримку та наполегливість у боротьбі за перемогу.

За підсумками проведених змагань:

серед хлопців

•                   І місце виборола команда Сквирської ДЮСШ;
  •                   ІІ місце посіла команда Рокитнянської ДЮСШ;
  •                   ІІІ місце в команди „Стрімкий м’яч” з м. Київ.

серед дівчат

•                  І місце виборола команда Сквирської ДЮСШ;
  •                  ІІ місце посіла команда №1 Рокитнянської ДЮСШ;
  •                  ІІІ місце в команди  №2 Рокитнянської ДЮСШ.

Кращими гравцями команд були визнані:

Максим СОРОКА (Сквирська ДЮСШ);
Захар БИРЮКОВ („Стрімкий м’яч” з м. Київ);
Артем КАРАЛКІН (Рокитнянська ДЮСШ);
Богдан ВАСИЛЕВСЬКИЙ (Рокитнянська ДЮСШ);
Діана ПЕТРЕНКО (Сквирська ДЮСШ);
Влада ПРИСЯЖНА (Рокитнянська ДЮСШ);
Софія КРУПКА (Рокитнянська ДЮСШ);
Маша ШАРАВАРА (Рокитнянська ДЮСШ).

На церемонії нагородження спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара Погасій подякувала юним гандболістам та їх тренерам за цікаву і захоплюючу гру, а головному судді змагань, тренеру Рокитнянської ДЮСШ Віктору ДУБОВОМУ і інструктору-методисту Рокитнянської ДЮСШ Олександру КАЛІНСЬКОМУ за організацію чемпіонату та вручила командам кубки, дипломи, грамоти та медалі, а кращим гравцям команд ще й відповідні статуетки.