ДО УВАГИ!!!

Дата: 25.05.2023 10:33

Фото без описуДо уваги пацієнтів лікаря ЗПСМ амбулаторії ЗПСМ села Синява Бурковської Тетяни Сергіївни - ваш лікар 25-26 травня у відрядженні.

За потребою в медичній допомозі звертатись до лікаря загальної практики сімейної медицини (ЗПСМ) Сізик Лариси Петрівна

КНП «Рокитнянський Центр ПМСД» приймає участь в пілотному проекті «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН.

Даним Проектом заплановано проведення робочої зустрічі 25-26 травня 2023 року у м. Львів, в якій прийматиме участь лікар ЗПСМ Бурковська Тетяна Сергіївна.

Побажаємо лікарю гарного навчання, приємних зустрічей у колі колег.