Оголошення про прийом документів від кандидатів на посади старости по старостинських округах Рокитнянської селищної територіальної громади

Дата: 24.05.2023 10:09

У зв’язку із зміною меж діючих округів та утворенням нових старостинських округів оголошується прийом документів від кандидатів на посади старост по старостинських округах Рокитнянської селищної територіальної громади, а саме:

- по округу № 3 (с. Запруддя);

- по округу № 4 (с. Житні Гори);

- по округу № 5 ( с. Острів, Троїцьке);

- по округу № 8 (с. Телешівка);

- по округу № 9 (с. Ромашки, Бакумівка);

- по округу № 10 (с. Савинці, Маківка, Нова Маківка);

- по округу № 11 (с. Бирюки, Пугачівка).

Кандидати, які бажають взяти участь у громадському обговоренні кандидатури старости, особисто подають такі документи:

• заяву на ім'я селищного голови про розгляд відповідної особи, як кандидата на посаду старости старостинського округу;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту;
  • декларацію, визначена Законом України «Про запобігання корупції» (роздрукований примірник із сайту НАЗК);
  • довідку про відсутність судимості;
  • згоду на обробку персональних даних,
  • згоду на проведення консультацій з громадськістю.

До заяви також можуть бути додані інші документи, які кандидат на посаду старости вважає за потрібне надати.

Документи приймаються протягом 15-ти календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення  (до 09.06.2023)  за адресою: смт Рокитне, вул. Травнева, 5, каб. № 9 (юридичний відділ селищної ради).

Громадські обговорення щодо кандидатур старост старостинських округів, відбудуться відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Рокитнянської селищної ради, затвердженого рішенням Рокитнянської селищної ради № 1226-14-VIII від 29.10.2021 (із змінами).

Інформація про дату, час та місце громадських обговорень щодо кандидатур старост, буде додатково розміщена на сайті селищної ради.