Тривають суспільно корисні роботи на Рокитнянщині.

Дата: 24.05.2023 08:14

Цього року до Армії відновлення на території Рокитнянської громади долучилися 81 особа з числа тих, хто втратив роботу і звернувся за послугами до служби зайнятості у пошуках роботи.

Такі роботи виконуються в установах Рокитнянської селищної ради: КП „Рокитнеблагоустрій”,  КП „Рокитнетепломережа”, КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня", "КНП "Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги".

Нагадуємо: #Армія_відновлення - програма Уряду для тих українців, які з різних причин залишились без роботи. Усі охочі можуть добровільно долучитись до суспільно корисних робіт.

Отже, якщо ви втратили роботу, але маєте бажання працювати на економічному фронті, пропонуємо вам участь у проєкті "Армія відновлення".

Долучайтеся до #Армії_відновлення

Заробітна плата 6700 грн.

️тел. 097-097-50-92, 063-554-86-24 або звертайтесь до служби зайнятості Рокитнянський відділ Білоцерківської філії КОЦЗ  за адресою: вул.Незалежності, 1б, смт Рокитне