Продовжується робота щодо оздоровлення та відпочинку дітей
Дата: 23.05.2023 12:38
Кількість переглядів: 144
23 травня 2023 року під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови, голови робочої групи Олександра Конопчука, відбулося засідання робочої групи по розподілу путівок, придбаних для оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчих закладах у 2023 році.
Придбані за рахунок місцевого бюджету 17 путівок на першу відпочинкову зміну у табір ДОЗ СТ «Чайка» було розподілено між вихованцями «Рокитнянського центру соціальної підтримки дітей та сімей «Чебурашка», дітьми , які перебувають у складних життєвих обставинах, дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.