Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости старостинського округу № 7 Рокитнянської селищної ради

Дата: 23.05.2023 12:06

Фото без описуРокитнянською селищною радою проведено громадське обговорення кандидатури старости старостинського округу № 7 Рокитнянської селищної ради у формі опитування громадян округу шляхом заповнення підписних листів.

Громадське обговорення проводилось 21 травня 2023 року в приміщенні Насташівського сільського будинку культури за адресою: Київська обл., Білоцерківський р-н., с. Насташка,  вул. Центральна, 35 та шляхом відвідування місць проживання громадян старостинського округу (с. Насташка, с. Колесникове).

За результатами громадського обговорення у старостинському окрузі № 7 Рокитнянської селищної ради кандидат на посаду старости – Ведмідь Олександр Васильович отримав підтримку 425 жителів, що становить 32,6 % голосів від загальної кількості жителів округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Комісією рекомендовано селищному голові внести на затвердження Рокитнянської селищної ради кандидатуру Ведмідя Олександра Васильовича на посаду старости старостинського округу № 7 Рокитнянської селищної ради (протокол № 2 додається).