Проведено безкоштовне флюорографічне обстеження на пересувному флюорографі

Дата: 22.05.2023 09:00

Фото без опису19 травня 2023 року в селі Синява Рокитнянської громади проведено безкоштовне флюорографічне обстеження на пересувному флюорографі 131 жителю села.

Флюорографія – це метод, який використовується для масового обстеження дорослого населення з метою своєчасного виявлення захворювань органів грудної порожнини таких як: туберкульоз, пухлини легень, пневмонії, захворювання середостіння та ін.

При флюорографії діагностика проводиться за допомогою рентгенівських променів, які проходять через тканини організму і створюють певну рентгенологічну картину на рентгенівській плівці, а при цифровій обробці на екрані монітору. Цифрова обробка зображення дозволяє отримати набагато якіснішу картину, а можливість збільшити зображення допомагає більш ретельно оглянути обстежувану ділянку. Цифровий флюорограф дає можливість архівувати зображення і зберігати його на цифрових носіях.

Профілактичну флюорографію абсолютно здоровій людині рекомендується проходити 1 раз в 2 роки.

Не будьте байдужими до власного здоров'я, слідкуйте за своєчасним проходженням флюорографічного обстеження, що дасть можливість уникнути небажаних наслідків.

Нагадуємо!

22 травня пересувний флюорограф буде працювати в селі Ольшаниця з 09.00 до 14.30 год.

Місце локації біля Будинку культури (в районі дитячого садка). При потребі забезпечуємо підвіз жителів до місця локації.

При виникненні питань звертатись до працівників амбулаторії ЗПСМ села Ольшаниця.

Запрошуємо на обстеження.